$495,000 Sold Mar 11, 2026
515 W 9th St, Covington, KY 41011
- 4 Beds
- 4 Baths
- 3,022 Sq Ft
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $164/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $499,457
Last Listing Agent Shelley Helton eXp Realty, LLC
515 W 9th St, Covington, KY 41011