$1,330,000
4235 Garthwaite Ave, Los Angeles, CA 90008
- 8 Beds
- 4 Baths
- 5,444 Sq Ft
- Built 1929
Last Sold Summary
- $244/SF
Current Estimated Value $1,335,138
Last Listing Agent Lady Mahasin Mcknight Keller Williams Encino/Sherman Oaks
4235 Garthwaite Ave, Los Angeles, CA 90008