$223,000
313 Myrtle Ave, Crossville, TN 38555
- 3 Beds
- 1 Bath
- 1,128 Sq Ft
- Built 1977
Last Sold Summary
- $198/SF
- 30 Days On Market
Current Estimated Value $221,242
Last Listing Agent Amy Backstrom eXp Realty, LLC
313 Myrtle Ave, Crossville, TN 38555$223,000
313 Myrtle Ave, Crossville, TN 38555
Last Sold Summary
Current Estimated Value $221,242
Last Listing Agent Amy Backstrom eXp Realty, LLC
313 Myrtle Ave, Crossville, TN 38555$250,000
182 River Run Dr, Crossville, TN 38555
Last Sold Summary
Current Estimated Value $253,986
Last Listing Agent Samuel Scarlett LPT Realty, LLC
182 River Run Dr, Crossville, TN 38555$290,000
231 Maple St, Crossville, TN 38555
Last Sold Summary
Current Estimated Value $294,137
Last Listing Agent Shelley Marshall First Realty Company
231 Maple St, Crossville, TN 38555$1,650,000
4568 Old Highway 28, Crossville, TN 38555
Last Sold Summary
Current Estimated Value $1,364,685
Last Listing Agent Shelley Marshall First Realty Company
4568 Old Highway 28, Crossville, TN 38555$265,000
75 Westwind Dr, Crossville, TN 38555
Last Sold Summary
Current Estimated Value $272,126
Last Listing Agent Kristi Tollett Highlands Elite Real Estate
75 Westwind Dr, Crossville, TN 38555$354,000
156 S Summerhaven Dr, Crossville, TN 38555
Last Sold Summary
Current Estimated Value $355,696
Last Listing Agent Rick Potter Century 21 Realty Group, LLC
156 S Summerhaven Dr, Crossville, TN 38555$90,000
1788 Highway 70 E, Crossville, TN 38555
Last Sold Summary
Current Estimated Value $177,765
Last Listing Agent Gina Knight RE/MAX Finest
1788 Highway 70 E, Crossville, TN 38555$245,000
7437 Highway 127 S, Crossville, TN 38572