$268,000 Sold Jun 06, 2025
1570 Darien Lake Dr, Darien, IL 60561
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 1,233 Sq Ft
- Built 1987
Last Sold Summary
- $217/SF
Current Estimated Value $343,625
Last Listing Agent Lauren Litoborski Crosstown Realtors Inc
1570 Darien Lake Dr, Darien, IL 60561