$499,000
- Land
- 13.94 Acres
- $35,796 per Acre
171 Cr-2825, Decatur, TX 76234
171 Cr-2825, Decatur, TX 76234$499,000
171 Cr-2825, Decatur, TX 76234
171 Cr-2825, Decatur, TX 76234$199,999
407 N Lane St, Decatur, TX 76234
LESLIE VANN Parker Properties Real Estate
$755,000 New Construction
189 Rio Rancho Dr, Decatur, TX 76234
Cristal Weruk Coldwell Banker Realty
$879,000
1430 County Road 2735, Decatur, TX 76234
Lori Turner Turner Fortune Real Estate LLC
$399,000
3200 S Fm 51, Decatur, TX 76234
Sue Ann Denton C21 Sue Ann Denton, Decatur
$4,039,376
681 Fm 2264, Decatur, TX 76234
Jay Davidson Parker Properties Real Estate
$999,900
345 Private Road 4512, Decatur, TX 76234
Annie Little LPT Realty, LLC
$353,500
279 Private Road 2202, Decatur, TX 76234
279 Private Road 2202, Decatur, TX 76234$526,500
237 Private Road 2202, Decatur, TX 76234
237 Private Road 2202, Decatur, TX 76234$351,050
340 Private Road 2202, Decatur, TX 76234
340 Private Road 2202, Decatur, TX 76234$392,000
173 Private Road 2202, Decatur, TX 76234
173 Private Road 2202, Decatur, TX 76234$357,000
313 Private Road 2202, Decatur, TX 76234
313 Private Road 2202, Decatur, TX 76234$513,000
201 Private Road 2202, Decatur, TX 76234
201 Private Road 2202, Decatur, TX 76234$416,500
145 Private Road 2202, Decatur, TX 76234
145 Private Road 2202, Decatur, TX 76234$464,900 New Construction
Colorado III Plan at Hillview Addition, Decatur, TX
$335,000 New Construction
709 S Church St, Decatur, TX 76234
Dora Andrade INC Realty, LLC
$557,500
351 Mesa Ridge, Decatur, TX 76234