$339,900 Last List Price Sold May 01, 2026
9704 Pinewood Dr, Denton, TX 76207
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,476 Sq Ft
- Built 2002
Last Sold Summary
- $230/SF
- 137 Days On Market
Current Estimated Value $339,670
Last Listing Agent Reggie McMullin Keller Williams Realty
9704 Pinewood Dr, Denton, TX 76207