$395,000 Sold Aug 26, 2025
5 Tsienneto Rd Unit 146, Derry, NH 03038
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,782 Sq Ft
- Built 1987
Last Sold Summary
- $222/SF
- 3 Days On Market
Last Listing Agent James Fichera Moor Realty Group, LLC
5 Tsienneto Rd Unit 146, Derry, NH 03038$395,000 Sold Aug 26, 2025
5 Tsienneto Rd Unit 146, Derry, NH 03038
Last Sold Summary
Last Listing Agent James Fichera Moor Realty Group, LLC
5 Tsienneto Rd Unit 146, Derry, NH 03038$470,000 Sold Sep 10, 2025
3 Nesmith St, Derry, NH 03038
Last Sold Summary
Current Estimated Value $472,992
Last Listing Agent Lisa Major Keller Williams Realty Metro-Londonderry
3 Nesmith St, Derry, NH 03038$698,436 Sold Jul 10, 2025
46 Faith Dr, Derry, NH 03038
Last Sold Summary
Current Estimated Value $702,897
Last Listing Agent Cheryl Dinardo The Aland Realty Group
46 Faith Dr, Derry, NH 03038$610,000 Sold Aug 01, 2025
194 Fordway Extension, Derry, NH 03038
Last Sold Summary
Current Estimated Value $626,722
Last Listing Agent Thiago Gomes Keller Williams Realty Boston Northwest
194 Fordway Extension, Derry, NH 03038$540,000 Sold Jun 10, 2025
11 Drew Woods Dr, Derry, NH 03038
Last Sold Summary
Current Estimated Value $552,558
Last Listing Agent Melanie Norcross Keller Williams Gateway Realty/Salem
11 Drew Woods Dr, Derry, NH 03038$610,000 Sold Sep 03, 2025
2 Kristin Dr, Derry, NH 03038
Last Sold Summary
Current Estimated Value $592,005
Last Listing Agent David White OwnerEntry.com
2 Kristin Dr, Derry, NH 03038$605,000 Sold Jul 10, 2025
2 Germantown Rd, Derry, NH 03038
Last Sold Summary
Current Estimated Value $620,037
Last Listing Agent Christopher Langlois KW Coastal and Lakes & Mountains Realty