$655,000 Sold Mar 03, 2026
225 Long Pond Dr, Dracut, MA 01826
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,936 Sq Ft
- Built 1992
Last Sold Summary
- 9% Above List Price
- $338/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $597,833
Last Listing Agent Kelli Gilbride
225 Long Pond Dr, Dracut, MA 01826