$612,000
47 Overlook Dr, Easthampton, MA 01027
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 1,813 Sq Ft
- Built 1974
Last Sold Summary
- 19% Above List Price
- $338/SF
- 8 Days On Market
Current Estimated Value $608,483
Last Listing Agent Dan Schachter DCS Real Estate, LLC
47 Overlook Dr, Easthampton, MA 01027