$282,000
9234 E Topaz St, Effingham, IL 62401
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,680 Sq Ft
- Built 1998
Last Sold Summary
- 1% Below List Price
- $168/SF
- 3 Days On Market
Current Estimated Value $432,930
Last Listing Agent Alex Steppe RE/MAX Key Advantage
9234 E Topaz St, Effingham, IL 62401