$399,000
1520 Jones Dr, Elizabeth City, NC 27909
- 3 Beds
- 3 Baths
- 2,368 Sq Ft
- Built 1993
Last Sold Summary
- 2% Below List Price
- $168/SF
- 28 Days On Market
Current Estimated Value $404,709
Last Listing Agent Laura Jopp Hall & Nixon Real Estate, Inc
1520 Jones Dr, Elizabeth City, NC 27909