Est $371,443
54 E 24th Ave, Eugene, OR 97405
- 2 Beds
- 1 Bath
- 664 Sq Ft
- Built 1948
Last Sold Summary
- 69% Above List Price
- $331/SF
- 3 Days On Market
- Last Sold Price $219,600
- May 04, 2018
Last Listing Agent Marcus Mendelson Dania Real Estate
Est $371,443
54 E 24th Ave, Eugene, OR 97405
Last Sold Summary
Last Listing Agent Marcus Mendelson Dania Real Estate
Est $588,501
110 E 24th Ave, Eugene, OR 97405
Last Sold Summary
Est $569,941
2665 Onyx St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $707,794
2640 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $455,978
2650 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $821,145
2677 Onyx St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $751,230
2690 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $785,769
2710 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $744,459
2750 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $662,612
2770 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $683,160
1313 E 28th Ave, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $597,533
2790 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $827,436
2795 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $832,796
2775 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $1,426,785
2745 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $868,370
2715 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $937,877
2705 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $563,270
2675 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $782,935
2671 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $676,221
2665 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $711,689
2655 Emerald St, Eugene, OR 97403
Last Sold Summary
Est $948,585
2835 Emerald St, Eugene, OR 97403