$484,000
13427 Merryvale St, Fishers, IN 46037
- 3 Beds
- 2 Baths
- 2,096 Sq Ft
- Built 2015
Last Sold Summary
- 3% Below List Price
- $231/SF
- 9 Days On Market
Current Estimated Value $468,376
Last Listing Agent Dani Robinson F.C. Tucker Company
13427 Merryvale St, Fishers, IN 46037