$870,000
- Land
- 9.41 Acres
- $92,455 per Acre
9104 Huntley Rd, Fallbrook, CA 92028
9104 Huntley Rd, Fallbrook, CA 92028$870,000
9104 Huntley Rd, Fallbrook, CA 92028
9104 Huntley Rd, Fallbrook, CA 92028$724,900
1168 N Crescent Ridge Rd, Fallbrook, CA 92028
Marcie Campbell Gold Real Estate
$889,000
35164 Bergamot Cove, Fallbrook, CA 92028
Victor Leon Keller Williams OC Coastal Realty
$1,749,000
2292 Dos Lomas, Fallbrook, CA 92028
Erica Orozco-Perez H & L Legacy Corp.
$1,400,000
39093 Harris Truck Trail Unit unknown, Fallbrook, CA 92028
39093 Harris Truck Trail Unit unknown, Fallbrook, CA 92028$349,900
0 Mt Olympus Valley Rd Unit NDP2600301, Fallbrook, CA 92028
0 Mt Olympus Valley Rd Unit NDP2600301, Fallbrook, CA 92028$2,350,000
5 Country Glen Rd, Fallbrook, CA 92028
Corinne St. John Compass
$1,790,000
3724 Cedar Vale Way, Fallbrook, CA 92028
Greg Farrell First Team Real Estate
$699,000
187 Del Sureno, Fallbrook, CA 92028
Carrie Filla Real Broker
$874,000
691 Meadowood St Unit LOT 326, Fallbrook, CA 92028
Karen Smith TRI Pointe Homes, Inc
$888,000
121 Avo Dr, Fallbrook, CA 92028
121 Avo Dr, Fallbrook, CA 92028$419,900
0 Mt Olympus Valley Rd Unit NDP2603318, Fallbrook, CA 92028
0 Mt Olympus Valley Rd Unit NDP2603318, Fallbrook, CA 92028$1,495,000
35768 Rice Canyon Rd, Fallbrook, CA 92028
Pam Marie Thomas Pam Marie Thomas
$359,900
3909 Reche Rd Unit 179A, Fallbrook, CA 92028
Carl Cobb, IV Advantage Homes
$999,900
3415 Caballo Ln, Fallbrook, CA 92028
Scott Alden eXp Realty of California Inc
$1,625,000
3676 Alta Vista Dr, Fallbrook, CA 92028