$169,900 Last List Price Sold Sep 23, 2025
706 Park Creek Ave, Forney, TX 75126
- 2 Beds
- 2 Baths
- 1,224 Sq Ft
- Built 1997
Last Sold Summary
- $139/SF
- 9 Days On Market
Last Listing Agent Rick Robles Robert Jory Group LLC
706 Park Creek Ave, Forney, TX 75126