$480,000
10994 Edgewood Dr, Fortville, IN 46040
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 2,321 Sq Ft
- Built 2016
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $207/SF
- 48 Days On Market
Current Estimated Value $501,263
Last Listing Agent Bryan Arnold Keller Williams Indpls Metro N
10994 Edgewood Dr, Fortville, IN 46040