1,409

Galveston, IN Homes

Section Image
    • /2

      Est $273,099

      Not Listed For Sale

      12487 S County Road 800 E, Galveston, IN 46932

      • 3 Beds
      • 3 Baths
      • 1,945 Sq Ft
      • Built 1900
      12487 S County Road 800 E, Galveston, IN 46932

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $352,009

      Not Listed For Sale

      8308 E County Road 1225 S, Galveston, IN 46932

      • 4 Beds
      • 2 Baths
      • 2,980 Sq Ft
      • Built 1900
      8308 E County Road 1225 S, Galveston, IN 46932

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $314,583

      Not Listed For Sale

      8700 E County Road 1225 S, Galveston, IN 46932

      • 3 Beds
      • 2 Baths
      • 2,134 Sq Ft
      • Built 1950
      8700 E County Road 1225 S, Galveston, IN 46932

      Last Sold Summary

      • 174% Above List Price
      • $54/SF
      • Last Sold Price $114,900
      • Jul 15, 2016

    • /2

      Est $243,055

      Not Listed For Sale

      8872 E County Road 1225 S, Galveston, IN 46932

      • 4 Beds
      • 2 Baths
      • 1,860 Sq Ft
      • Built 1978
      8872 E County Road 1225 S, Galveston, IN 46932

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $232,612

      Not Listed For Sale

      12734 Cardinal Glen Dr, Galveston, IN 46932

      • 4 Beds
      • 3 Baths
      • 2,032 Sq Ft
      • Built 2008
      12734 Cardinal Glen Dr, Galveston, IN 46932

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $309,855

      Not Listed For Sale

      9006 E County Road 1225 S, Galveston, IN 46932

      • 2 Beds
      • 2 Baths
      • 1,936 Sq Ft
      • Built 1999
      9006 E County Road 1225 S, Galveston, IN 46932

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $280,580

      Not Listed For Sale

      12495 S Nimitz Dr, Galveston, IN 46932

      • 4 Beds
      • 2 Baths
      • 2,160 Sq Ft
      • Built 2000
      12495 S Nimitz Dr, Galveston, IN 46932

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $310,910

      Not Listed For Sale

      9274 E County Road 1225 S, Galveston, IN 46932

      • 3 Beds
      • 2 Baths
      • 1,892 Sq Ft
      • Built 1990
      9274 E County Road 1225 S, Galveston, IN 46932

      Last Sold Summary

    • /2

      Est $282,745

      Not Listed For Sale

      9553 E Marshall Dr, Galveston, IN 46932

      • 3 Beds
      • 3 Baths
      • 3,252 Sq Ft
      • Built 1982
      9553 E Marshall Dr, Galveston, IN 46932