Est $182,795
521 W Washington St, Galveston, IN 46932
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,510 Sq Ft
- Built 1961
Last Sold Summary
- 678% Above List Price
- $16/SF
- 0 Days On Market
- Last Sold Price $23,500
- Feb 25, 2013
Est $182,795
521 W Washington St, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $204,327
531 Raleigh Rd, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $203,007
535 Raleigh Rd, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $192,667
401 Sherwood Forest Dr, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $202,646
407 Sherwood Forest Dr, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $185,894
411 Sherwood Forest Dr, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Last Listing Agent Tom Hayes Tom Hayes Realty
Est $176,990
421 Sherwood Forest Dr, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $219,592
534 Raleigh Rd, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $224,170
530 Raleigh Rd, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $188,186
520 Raleigh Rd, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $175,387
516 Raleigh Rd, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $201,761
503 Kenilworth Ln, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $160,262
504 Kenilworth Ln, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $210,104
405 Raleigh Rd, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $164,666
409 Raleigh Rd, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $209,060
519 Raleigh Rd, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $175,058
527 Raleigh Rd, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $234,493
519 Drake Rd, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $219,667
322 Sherwood Forest Dr, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Est $172,799
520 Drake Rd, Galveston, IN 46932
Last Sold Summary
Showing Results 681 - 720, Page 18 of 18