$251,000 Sold Jan 30, 2026
31 Winslow Ct, Gettysburg, PA 17325
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,824 Sq Ft
- Built 2018
Last Sold Summary
- $138/SF
- 21 Days On Market
Current Estimated Value $255,498
Last Listing Agent Alycia Hays RE/MAX of Gettysburg
31 Winslow Ct, Gettysburg, PA 17325