$299,950
- Land
- 4.91 Acres
- $61,102 per Acre
NONE Old Washington Hwy, Glen Allen, VA 23059
NONE Old Washington Hwy, Glen Allen, VA 23059$299,950
NONE Old Washington Hwy, Glen Allen, VA 23059
NONE Old Washington Hwy, Glen Allen, VA 23059
$442,950
York Plan at The Pointe at Twin Hickory, Glen Allen, VA 23059
$589,990
Montgomery - Villa Home, Bluegrass Glen Plan at Bluegrass Glen, Glen Allen, VA 23059
$394,145
5313 Twisting Vine Ln Unit 201, Glen Allen, VA 23059
Katie Heath HHHunt Realty Inc
$599,990
Washington II Carriage Home, Chickahominy Falls Plan at Chickahominy Falls - Aster Meadows, Glen Allen, VA 23059
$389,950
Donovan Plan at The Pointe at Twin Hickory - Townhome, Glen Allen, VA 23059
$1,975,000
1311 Village Views Dr, Glen Allen, VA 23059
Isaac Weintz One South Commercial LLC
$535,000
3020 Gammon Aly, Glen Allen, VA 23059
Wes Fertig Joyner Fine Properties
$456,950
Cambridge Plan at The Pointe at Twin Hickory, Glen Allen, VA 23059
$1,141,175
TBD Cedar Ln, Glen Allen, VA 23059
Jeff Henderson Hometown Realty
$2,500,000
14551 Bud Ln, Glen Allen, VA 23059
Clayton Gits Real Broker LLC
$319,950
Penhurst Plan at The Pointe at Twin Hickory, Glen Allen, VA 23059
$400,950
9803 Brookskirt Run, Glen Allen, VA 23059
Brent Beswick HHHunt Realty Inc
$373,375
843 Springs Edge Ave, Glen Allen, VA 23059
Brent Beswick HHHunt Realty Inc
$630,851
11134 Somerset Bluff Ct, Glen Allen, VA 23059
Jill Matthews Realty Richmond
$625,000
11288 Pine Willow Cir, Glen Allen, VA 23059
Cassidy Young Valentine Properties
$1,200,000
11801 Norwich Place, Glen Allen, VA 23059