Est $983,500
208 Elmwood Ave, Glen Rock, NJ 07452
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,566 Sq Ft
- Built 1954
Last Sold Summary
- 30% Above List Price
- $482/SF
- 8 Days On Market
- Last Sold Price $755,000
- Apr 27, 2022
Last Listing Agent LYNN SCERBO WEICHERT RLTRS RDG