$630,000 Last List Price
12605 Rocky Top Rd, Godley, TX 76044
- 5 Beds
- 4.5 Baths
- 4,070 Sq Ft
- Built 2026
Move in Ready Sold Summary
- $155/SF
- 163 Days On Market
Current Estimated Value $626,000
Bloomfield Homes Coyote Crossing
12605 Rocky Top Rd, Godley, TX 76044