Est $1,301,782
56 Prospect Bay Dr W, Grasonville, MD 21638
- 3 Beds
- 3.5 Baths
- 2,940 Sq Ft
- Built 1987
Last Sold Summary
- 189% Above List Price
- $153/SF
- 5 Days On Market
- Last Sold Price $450,000
- Apr 14, 2023
Last Listing Agent Judy Moore Benson & Mangold, LLC