$249,900
- Land
- 1.07 Acres
- $233,551 per Acre
TBD Kingsport Hwy, Greeneville, TN 37743
TBD Kingsport Hwy, Greeneville, TN 37743$249,900
TBD Kingsport Hwy, Greeneville, TN 37743
TBD Kingsport Hwy, Greeneville, TN 37743$519,900
308 Norton Rd, Greeneville, TN 37745
Rebecca Rideout Property Advisors
$45,000
Tbd Dodd Branch Rd, Greeneville, TN 37743
Tbd Dodd Branch Rd, Greeneville, TN 37743$250,000
5517 Poplar Springs Rd, Greeneville, TN 37743
5517 Poplar Springs Rd, Greeneville, TN 37743$97,500
Tbd Peppermint Ln, Greeneville, TN 37743
Tbd Peppermint Ln, Greeneville, TN 37743$42,900
90 Mountain Pointe Ct, Greeneville, TN 37743
90 Mountain Pointe Ct, Greeneville, TN 37743$325,000
1633 Poplar Springs Rd, Greeneville, TN 37743
1633 Poplar Springs Rd, Greeneville, TN 37743$139,000
Lot 4 Erwin Hwy, Greeneville, TN 37745
Lot 4 Erwin Hwy, Greeneville, TN 37745$49,900
81 Links View Dr, Greeneville, TN 37743
81 Links View Dr, Greeneville, TN 37743$44,900
00 Links View Dr, Greeneville, TN 37743
00 Links View Dr, Greeneville, TN 37743$49,900
75 Links View Dr, Greeneville, TN 37743
75 Links View Dr, Greeneville, TN 37743$29,999
TBD Old Mine Rd, Greeneville, TN 37745
TBD Old Mine Rd, Greeneville, TN 37745$565,000
150 Pine Straw Ridge, Greeneville, TN 37745
Lilah Shockey Southbound Real Estate
$579,900
5322 Greene Mountain Rd, Greeneville, TN 37743
Gail Landers CENTURY 21 Legacy - Greeneville
$200,000
Tract 1 Red Hill Rd, Greeneville, TN 37743
Tract 1 Red Hill Rd, Greeneville, TN 37743$59,900
61 River Pointe Dr, Greeneville, TN 37743