$260,000 Sold Sep 10, 2025
1851 Salem Ct, Gurnee, IL 60031
- 3 Beds
- 1.5 Baths
- 1,910 Sq Ft
- Built 1988
Last Sold Summary
- $136/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $268,906
Last Listing Agent Carol Richardson Century 21 Circle
1851 Salem Ct, Gurnee, IL 60031