$228,000
9536 English Oak Dr, Indianapolis, IN 46235
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,312 Sq Ft
- Built 1989
Last Sold Summary
- $174/SF
- 5 Days On Market
Current Estimated Value $220,031
Last Listing Agent Elsie Mercho Carpenter, REALTORS®
9536 English Oak Dr, Indianapolis, IN 46235