$214,900
4456 Pepperidge Cir, Indianapolis, IN 46235
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,316 Sq Ft
- Built 1979
Last Sold Summary
- $163/SF
- 6 Days On Market
Current Estimated Value $191,272
Last Listing Agent RJ Russell Highgarden Real Estate
4456 Pepperidge Cir, Indianapolis, IN 46235