$95,000
- Land
- 2.7 Acres
- $35,185 per Acre
1060 Mississippi 6, Oxford, MS 38655
1060 Mississippi 6, Oxford, MS 38655$95,000
1060 Mississippi 6, Oxford, MS 38655
1060 Mississippi 6, Oxford, MS 38655$565,000
2202 Scott St, Oxford, MS 38655
Matt McGraw Cannon Cleary McGraw
$580,000
415 Olive Branch Way, Oxford, MS 38655
Dawn Lipscomb Cannon Cleary McGraw
$469,900
346 Stillwater Ln, Oxford, MS 38655
Jan Cauthen Kessinger Real Estate
$389,000
1101 Molly Barr Rd, Oxford, MS 38655
Peyton Adams Cannon Cleary McGraw
$170,000
825 Mccleary Dr, Oxford, MS 38655
825 Mccleary Dr, Oxford, MS 38655$949,500
514 Jackson Ave E, Oxford, MS 38655
Tim Phillips Crye-Leike Oxford Real Estate
$759,000
1016 Molly Barr Rd, Oxford, MS 38655
Blake Cannon Cannon Cleary McGraw
$6,750,000
00 Mississippi 7, Oxford, MS 38655
00 Mississippi 7, Oxford, MS 38655$1,100,000
603 Molly Barr Rd, Oxford, MS 38655
Kay Hightower Kay Hightower Real Estate
$468,000
377 Dowsett Ave, Lafayette Springs, MS 38655
Wil Matthews Matthews Real Estate
$414,900
618 Cottage Grove Cir, Oxford, MS 38655
Joels Reevess Cannon Cleary McGraw
$443,000
675 Cottage Grove Cir, Oxford, MS 38655
Dasha McGinness Kessinger Real Estate
$529,500
331 Sunflower Ln, Oxford, MS 38655
Lance Sipes Square Real Estate LLC
$415,000
2100 Old Taylor Rd, Oxford, MS 38655
Tracy C. Pickett Velvet Grove Realty
$110,000
8 County Road 529, Como, MS 38619
Lisa McGhee Davis Rezults Realty, LLC
$1,465,800
2096 Old Taylor Rd, Oxford, MS 38655
Jan Cauthen Kessinger Real Estate
$209,900
407 Park Ln, Oxford, MS 38655