$345,000
76 Mill St Unit 3, Lancaster, MA 01523
- 2 Beds
- 1.5 Baths
- 1,200 Sq Ft
- Built 2005
Last Sold Summary
- 2% Above List Price
- $288/SF
- 4 Days On Market
Current Estimated Value $337,133
Last Listing Agent Erik Osachuk Keller Williams Realty North Central
76 Mill St Unit 3, Lancaster, MA 01523