$385,000
- Land
- 1.18 Acres
- $326,881 per Acre
905 Rare Cat St, Leander, TX 78641
905 Rare Cat St, Leander, TX 78641$385,000
905 Rare Cat St, Leander, TX 78641
905 Rare Cat St, Leander, TX 78641$272,880
1495 County Road 281, Leander, TX 78641
1495 County Road 281, Leander, TX 78641$280,000
21601 Long Hill Dr, Leander, TX 78641
Cody Kidder Option One Real Estate
$999,000
3636 Walkaloosa Way, Leander, TX 78641
Mandi Stine Pure Realty
$1,046,990 New Construction
2948 Whalesong Way, Leander, TX 78641
Robert Smith RGS Realty LLC
$994,990 New Construction
Mozart Plan at Leander Estates, Leander, TX 78641
$948,000 New Construction
2869 Honeywood Dr, Leander, TX 78641
James Giddens Joe P Giddens Jr Broker
$2,695,999
102 County Road 180, Leander, TX 78641
G. Michael Peccon Classic Realty of Texas
$1,349,900 New Construction
2269 Lineage Ln, Leander, TX 78641
Ben Caballero HomesUSA.com
$275,000
14101 Long Hollow Loop, Leander, TX 78641
14101 Long Hollow Loop, Leander, TX 78641$600,000
408 Horseshoe Dr, Leander, TX 78641
Layna Whitley Keller Williams Realty
$1,550,000
17709 Hunters Hollow, Leander, TX 78645
Esbeida Bella Lopez eXp Realty, LLC
$999,950
2561 Ridley House Cove, Leander, TX 78641
Michael Weigand Cornerstone Partners Realty
$849,900
2201 Live Oak Rd, Leander, TX 78641
Jason Iglesias LPT Realty, LLC
$285,000
2381 Council Springs Pass, Leander, TX 78641
2381 Council Springs Pass, Leander, TX 78641$430,000
14701 Old Anderson Mill Rd, Leander, TX 78641
14701 Old Anderson Mill Rd, Leander, TX 78641$750,000
451 High Gabriel E, Leander, TX 78641