$275,000
- Land
- 2.73 Acres
- $100,733 per Acre
24418 Cottonwood Dr, Leander, TX 78641
24418 Cottonwood Dr, Leander, TX 78641$275,000
24418 Cottonwood Dr, Leander, TX 78641
24418 Cottonwood Dr, Leander, TX 78641$927,990 New Construction
Mcclure Plan at Leander Estates, Leander, TX 78641
$1,549,000 Open Wed 3PM - 5PM
3612 Good Night Trail, Leander, TX 78641
Adrienne Hughes Hughes & Company Real Estate
$260,000
1 County Road 281, Leander, TX 78641
1 County Road 281, Leander, TX 78641$519,000
600 S Bagdad Rd, Leander, TX 78641
Betty Saenz Windham Rose Realty
$139,000
14100 Sandy Meadow Cir, Leander, TX 78641
14100 Sandy Meadow Cir, Leander, TX 78641$550,000
18509 Marshalls Harbor Cove, Leander, TX 78645
18509 Marshalls Harbor Cove, Leander, TX 78645$499,000
24300 Cisco Trail, Leander, TX 78641
24300 Cisco Trail, Leander, TX 78641$990,000
0 Ranch To Market 1431, Leander, TX 78641
0 Ranch To Market 1431, Leander, TX 78641$1,299,900 New Construction
2992 Heritage Heights Rd, Leander, TX 78641
Ben Caballero HomesUSA.com
$750,000
18805 Angel Mountain Dr, Leander, TX 78641
18805 Angel Mountain Dr, Leander, TX 78641$785,000
11709 Mountain Top Cir, Leander, TX 78645
11709 Mountain Top Cir, Leander, TX 78645$549,000
7913 Navajo Pass Unit A, Leander, TX 78641
7913 Navajo Pass Unit A, Leander, TX 78641$399,999
17712 Regatta View Dr, Leander, TX 78645
17712 Regatta View Dr, Leander, TX 78645$847,500
15020 Hero Way W, Leander, TX 78641
Andries Enslin Orchard Brokerage
$250,000
00 Apple Springs Dr, Leander, TX 78641
00 Apple Springs Dr, Leander, TX 78641