$550,000
- Land
- 11.03 Acres
- $49,887 per Acre
0 Chaparral Dr, Leander, TX 78641
0 Chaparral Dr, Leander, TX 78641$550,000
0 Chaparral Dr, Leander, TX 78641
0 Chaparral Dr, Leander, TX 78641$424,990
Cartwell Plan at South Brook, Leander, TX 78641
$270,000
618 Bentwood Dr, Leander, TX 78641
Jeffrey Slanker Keller Williams Realty
$410,840
1821 Lazy Acres St, Leander, TX 78641
$479,000
233 Sangiovese St, Leander, TX 78641
Rebecca Ode Moreland Properties
$749,900
1812 Camay St, Leander, TX 78641
$484,990
2125 Spokane Dr, Leander, TX 78641
$507,464
421 Eagle Canyon Dr, Leander, TX 78641
Dave Clinton D.R. Horton, AMERICA'S Builder
$315,000
313 Michaelis Dr, Leander, TX 78641
Soomin Kim eXp Realty, LLC
$300,000
608 Emma Rose, Leander, TX 78641
Stephanie Causby eXp Realty, LLC
$479,950
1420 S Brook Dr, Leander, TX 78641
$375,000
307 Crossland Cove, Leander, TX 78641
Sheri Hudgins eXp Realty, LLC
$409,000
717 Kaluga Trail, Leander, TX 78641
Roslyn Jones eXp Realty, LLC
$484,990
901 Corvallis Dr, Leander, TX 78641
$317,000
315 Northern Trail, Leander, TX 78641
Keri Mohler Spyglass Realty
$684,990
Motley Plan at Carneros Ranch - 60' Homesites, Leander, TX 78641
$569,500
1509 Stinnett Dr, Leander, TX 78641
Katie Hanner Thrive Realty
$484,990
840 Corvallis Dr, Leander, TX 78641
$350,000
19403 Apple Springs Dr, Leander, TX 78641
19403 Apple Springs Dr, Leander, TX 78641$975,000
511 Lion Dr, Leander, TX 78641
Tiffany Stillwell University Realty
$374,000
1600 S West Dr, Leander, TX 78641
1600 S West Dr, Leander, TX 78641$349,500