$165,000
- Land
- 9.6 Acres
- $17,193 per Acre
121 E Ave E, Pearblossom, CA 93553
121 E Ave E, Pearblossom, CA 93553$165,000
121 E Ave E, Pearblossom, CA 93553
121 E Ave E, Pearblossom, CA 93553$60,000
190 E Palmdale Blvd, Black Butte, CA 93591
190 E Palmdale Blvd, Black Butte, CA 93591$595,000
4620 Via Vienta, Malibu, CA 90265
4620 Via Vienta, Malibu, CA 90265$379,990
0 Vic Tuckerway Ranch Rd Unit M, Acton, CA 93510
0 Vic Tuckerway Ranch Rd Unit M, Acton, CA 93510$750,000
4305 Torrance Blvd Unit 306, Torrance, CA 90503
Yuan Le Ricky&Jessie Realty
$25,000
82 Antelope Hwy, Del Sur, CA 93536
82 Antelope Hwy, Del Sur, CA 93536$250,000
0 Richte Ln Vic Angeles Fo Unit DW26061130, Acton, CA 93510
0 Richte Ln Vic Angeles Fo Unit DW26061130, Acton, CA 93510$300,000
3500 Clanfield St, Acton, CA 93510
3500 Clanfield St, Acton, CA 93510$119,000
50 E 50th St Unit Ste Vic, Palmdale, CA 93552
50 E 50th St Unit Ste Vic, Palmdale, CA 93552$265,000
42935 15th St W Unit 8, Lancaster, CA 93534
Jonathan Cisneros ESO Realty Inc.
$229,999
0 Ave L-4 East of Challenger Way Unit 25008964, Palmdale, CA 93550
0 Ave L-4 East of Challenger Way Unit 25008964, Palmdale, CA 93550$610,000
15614 Crestview Ln Unit 63, Granada Hills, CA 91344
Sharlene Johnson NextHome Real Estate Rockstars
$60,000
0 Vac Cor Avenue J8 120 Ste Unit IG24216893, Lancaster, CA 93535
0 Vac Cor Avenue J8 120 Ste Unit IG24216893, Lancaster, CA 93535$339,000
18350 Hatteras St Unit 152, Tarzana, CA 91356
Shelhee Gal-Kossover Uniquely Real Estate
$335,000
0 High Springs Rd Unit SR25173945, Palmdale, CA 93551