$450,000
- Land
- 58.9 Acres
- $7,640 per Acre
0 Teller Ave, Agua Dulce, CA 91390
0 Teller Ave, Agua Dulce, CA 91390$450,000
0 Teller Ave, Agua Dulce, CA 91390
0 Teller Ave, Agua Dulce, CA 91390$42,000
0 Honeybee Ln, Juniper Hills, CA 93543
0 Honeybee Ln, Juniper Hills, CA 93543$4,850,000
67 Eastfield Dr, Rolling Hills, CA 90274
Bill Ruth
Coastal Legacy Realty Group
(424) 699-4154
$449,000
7826 Topanga Canyon Blvd Unit 301, Canoga Park, CA 91304
Steve Julian
Luxury Collective
(747) 335-2303
$400,000
23515 Lyons Ave, Valencia, CA 91355
Shannon Greene
Prellis Property Management
(661) 605-4171
$269,100
0 VAC 40th Stw Vic Ave H Ave Unit H, Lancaster, CA 93536
0 VAC 40th Stw Vic Ave H Ave Unit H, Lancaster, CA 93536$129,900
0 Vic Ave K6 110 Ste Unit 25006617, Lancaster, CA 93535
0 Vic Ave K6 110 Ste Unit 25006617, Lancaster, CA 93535$19,500
0 St E Unit 25009202, Lancaster, CA 93535
0 St E Unit 25009202, Lancaster, CA 93535$465,000
121 Juniper Hills, Juniper Hills, CA 93543
121 Juniper Hills, Juniper Hills, CA 93543$39,900
0 Vac 30th St E Unit SR26047639, Palmdale, CA 93550
0 Vac 30th St E Unit SR26047639, Palmdale, CA 93550$42,499
0 Avenue B6, Lancaster, CA 93536
0 Avenue B6, Lancaster, CA 93536$599,000
5310 Zelzah Ave, Encino, CA 91316
Leon Chernyavsky
Empire Estates Group, Inc.
(747) 946-6588
$16,999
0 Avenue N4 & 131st St E, Palmdale, CA 93591
0 Avenue N4 & 131st St E, Palmdale, CA 93591$6,275,000
9000 W 3rd St Unit 208, Los Angeles, CA 90048
Mia Trudeau
Sotheby's International Realty
(833) 721-7976
$379,900
1105 Beechdale Dr Unit A, Palmdale, CA 93551