$535,000 Sold May 16, 2025
1 Woodview Dr, Manchester Township, NJ 08759
- 2 Beds
- 2.5 Baths
- 2,640 Sq Ft
- Built 2015
Last Sold Summary
- $203/SF
- 77 Days On Market
Current Estimated Value $561,657
Last Listing Agent Kenneth Grosso RESOURCEFUL REALTY
1 Woodview Dr, Manchester Township, NJ 08759