$363,990
47299 W Coe St, Maricopa, AZ 85139
- 4 Beds
- 3 Baths
- 1,912 Sq Ft
- Built 2025
Move in Ready Sold Summary
- $190/SF
- 23 Days On Market
Current Estimated Value $342,507
Starlight Homes Amarillo Creek
47299 W Coe St, Maricopa, AZ 85139$363,990
47299 W Coe St, Maricopa, AZ 85139
Move in Ready Sold Summary
Current Estimated Value $342,507
Starlight Homes Amarillo Creek
47299 W Coe St, Maricopa, AZ 85139$339,990
11626 N Stanton Ct, Mobile, AZ 85139
Last Sold Summary
Current Estimated Value $337,300
Last Listing Agent Danny Kallay Compass
11626 N Stanton Ct, Mobile, AZ 85139$397,900
44517 W Copper Trail, Maricopa, AZ 85139
Last Sold Summary
Current Estimated Value $400,136
Last Listing Agent Ryan Melville Keller Williams Realty Phoenix
44517 W Copper Trail, Maricopa, AZ 85139$298,148
42875 W Vincent Ave, Maricopa, AZ 85139
Last Sold Summary
Last Listing Agent Robert Bitteker PCD Realty, LLC
42875 W Vincent Ave, Maricopa, AZ 85139$489,990
47045 W Pecan Woods, Maricopa, AZ 85139
Last Sold Summary
Current Estimated Value $502,465
Last Listing Agent Danny Kallay Compass
47045 W Pecan Woods, Maricopa, AZ 85139$419,990
46406 W Lander Ln, Maricopa, AZ 85139
Move in Ready Sold Summary
D.R. Horton Moonlight
46406 W Lander Ln, Maricopa, AZ 85139$399,990
46886 W Old Timer Rd, Maricopa, AZ 85139
Last Sold Summary
Current Estimated Value $390,468
Last Listing Agent Danny Kallay Compass
46886 W Old Timer Rd, Maricopa, AZ 85139$355,000
45309 W Gavilan Dr, Maricopa, AZ 85139
Last Sold Summary
Current Estimated Value $347,379
Last Listing Agent Stefanie Rodriguez Done Deal
45309 W Gavilan Dr, Maricopa, AZ 85139$289,000