$415,000
304 Foxwood Ln, Marlton, NJ 08053
- 3 Beds
- 2.5 Baths
- 1,652 Sq Ft
- Built 1984
Last Sold Summary
- $251/SF
- 14 Days On Market
Current Estimated Value $411,800
Last Listing Agent Dante Casella EXP Realty, LLC
304 Foxwood Ln, Marlton, NJ 08053$415,000
304 Foxwood Ln, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Current Estimated Value $411,800
Last Listing Agent Dante Casella EXP Realty, LLC
304 Foxwood Ln, Marlton, NJ 08053$415,000
805 Mount Vernon Ct, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Current Estimated Value $420,838
Last Listing Agent Jack Yerkes Century 21 Rauh & Johns
805 Mount Vernon Ct, Marlton, NJ 08053$710,000
33 Elmgate Rd, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Current Estimated Value $700,240
Last Listing Agent Francesco Pullella HOF Realty
33 Elmgate Rd, Marlton, NJ 08053$370,000
115 Crown Prince Dr, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Current Estimated Value $381,476
Last Listing Agent Jeffrey Cofsky Real Broker, LLC
115 Crown Prince Dr, Marlton, NJ 08053$310,000
128 Cambridge Ave, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Current Estimated Value $514,061
Last Listing Agent Genevieve Haldeman Keller Williams Realty - Medford
128 Cambridge Ave, Marlton, NJ 08053$440,000
71 Carlton Ave, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Current Estimated Value $501,016
Last Listing Agent Sammy Marx Telfair Collective Real Estate Inc
71 Carlton Ave, Marlton, NJ 08053$465,000
1 Boswell Rd, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Current Estimated Value $472,768
Last Listing Agent Cristin Holloway EXP Realty, LLC
1 Boswell Rd, Marlton, NJ 08053$530,000
396 Holly Rd, Marlton, NJ 08053
Last Sold Summary
Current Estimated Value $558,583