$139,000
- Land
- 1.17 Acres
- $118,803 per Acre
LOT 1 Thomas Cir, 1, Swanton, MD 21561
LOT 1 Thomas Cir, 1, Swanton, MD 21561$139,000
LOT 1 Thomas Cir, 1, Swanton, MD 21561
LOT 1 Thomas Cir, 1, Swanton, MD 21561$1,100,000
5929 Deale Beach Rd, Deale, MD 20751
Jason Hinish Corner House Realty
$575,000
5701 Atlantic Ave Unit 1S, Ocean City, MD 21842
Mitchell David Sheppard Realty Inc
$795,000
32 Monastery Way, Swanton, MD 21561
Betsy Spiker Holcomb Taylor-Made Deep Creek Real Estate, LLC
$100,800
25831 Turner Ave, Royal Oak, MD 21662
25831 Turner Ave, Royal Oak, MD 21662$649,900
229 Saltgrass Dr Unit 229, Glen Burnie, MD 21060
Pasquale Carannante RE/Max Experience
$7,445,000
5289 Ferry Neck Rd, Royal Oak, MD 21662
Cornelia Heckenbach Long & Foster Real Estate, Inc.
$35,000
360 Magothy Rd Unit L2, Severna Park, MD 21146
360 Magothy Rd Unit L2, Severna Park, MD 21146$2,250,000
5115 Holly Dr, West River, MD 20778
Amelia Whitman Long & Foster Real Estate, Inc.
$425,000
513 Bridle Ct, Lusby, MD 20657
Christy Brewington O'Brien Realty ERA Powered
$399,900
127 Regulator Dr N, Cambridge, MD 21613
Alicia Gannon Dulin Benson & Mangold, LLC
$5,995,000
27293 Southside Island Creek Rd, Trappe, MD 21673
Coard Benson Benson & Mangold, LLC
$1,499,999
4808 Saltmarsh Rd, Madison, MD 21648
Kenneth Jester Coldwell Banker Realty
$325,000
1223 Pine Ave, Shady Side, MD 20764
Ryan Hutchins Hutchins Properties
$2,428,725
Sparks Corner Sparks Mill at Route 213 Rd, Centreville, MD 21617
Fitz Turner Tidewater Properties
$8,750,000 Coming Soon
2035 Maidstone Farm Rd, Annapolis, MD 21409