$469,900
- Land
- 6 Acres
- $78,317 per Acre
3492 U S 49, Collins, MS 39428
3492 U S 49, Collins, MS 39428$469,900
3492 U S 49, Collins, MS 39428
3492 U S 49, Collins, MS 39428$110,000
1115 Grove St, Vicksburg, MS 39183
Harley Caldwell
Coldwell Banker All Stars
(601) 821-1213
$429,900
148 Bellegrass Blvd, Hattiesburg, MS 39402
Charles Dawe
Keller Williams
(601) 539-9589
$255,000
201 Brookwood Dr, Vicksburg, MS 39183
Tony Bahou
EXIT Realty Collective
(601) 327-4694
$17,500
0 Nottingham Ln, Booneville, MS 38829
0 Nottingham Ln, Booneville, MS 38829$70,000
000001 Meadow Oaks Ln, Clinton, MS 39209
000001 Meadow Oaks Ln, Clinton, MS 39209$265,000
101 Pinewood Dr, Hattiesburg, MS 39402
Charles Dawe
Keller Williams
(601) 401-4751
$108,750
0 Interstate Rd, Shaw, MS 38773
0 Interstate Rd, Shaw, MS 38773$75,000
00 Plainview Dr Lot 6, Vicksburg, MS 39180
00 Plainview Dr Lot 6, Vicksburg, MS 39180$624,900
25 Sunset Hill, Hattiesburg, MS 39402
Charles Dawe
Keller Williams
(601) 588-8856
$299,900
7843 Randolph Cove, Walls, MS 38680
Michele Johnston
Marx-Bensdorf, Realtors
(662) 729-0775
$104,900
420 Old Richton Rd, Petal, MS 39465
Kristina Porcello
Hub City Realty
(601) 552-6007
$75,000
00 Plainview Dr Lot 9, Vicksburg, MS 39180
00 Plainview Dr Lot 9, Vicksburg, MS 39180$14,500
Nhn Bayou View Dr, Bay Saint Louis, MS 39520
Nhn Bayou View Dr, Bay Saint Louis, MS 39520$915,000
408 Fly-Away Ct, Biloxi, MS 39531
Charles Dawe
Keller Williams
(228) 203-9247
$1,235,000
73 Baracuda Dr, Hattiesburg, MS 39402
Charles Dawe
Keller Williams