$7,454,880
- Land
- 155.31 Acres
- $48,000 per Acre
Ranch 3 N Pass Ranch, Bozeman, MT 59715
Ranch 3 N Pass Ranch, Bozeman, MT 59715$7,454,880
Ranch 3 N Pass Ranch, Bozeman, MT 59715
Ranch 3 N Pass Ranch, Bozeman, MT 59715$7,250,000
3200 Flynn Ln, Missoula, MT 59808
3200 Flynn Ln, Missoula, MT 59808$7,250,000
17562 W Swan Shores Rd, Bigfork, MT 59911
David Fetveit PureWest Real Estate - Lakeside
$7,250,000
699 Glacier-Elk Creek Rd, Condon, MT 59826
Daniel Mahoney Fay Ranches
$7,250,000
Tr B Dougherty Dr, Missoula, MT 59808
Tr B Dougherty Dr, Missoula, MT 59808$7,200,000
1787 New Year Gulch, Lewistown, MT 59457
Stacy Fowler Esper Ranches
$7,200,000
4405 & 4155 Mullan Rd, Missoula, MT 59808
Lyla Wiemokly
ERA Lambros Real Estate Missoula
(406) 344-7962
$7,200,000
13920 Theisen Rd, Belgrade, MT 59714
Dina Emmert Windermere Great Divide-Bozeman
$7,100,000
TBD White Wolf Trail Unit Lot 1, Big Sky, MT 59716
TBD White Wolf Trail Unit Lot 1, Big Sky, MT 59716$7,000,000
291 Inspiration Point Unit 11C, Big Sky, MT 59716
Kate Burgan The Big Sky Real Estate Co.
$6,999,900
64370 Gallatin Rd, Gallatin Gateway, MT 59730
Tory Cyr Big Sky Sotheby's
$6,999,000
NHN Eagle Rock Rd, Whitefish, MT 59937
NHN Eagle Rock Rd, Whitefish, MT 59937$6,995,000
2761 Contour Rd, Missoula, MT 59802
Crystal Ault Glacier Sotheby's International Realty Missoula
$6,995,000
17 Swift Bear Rd, Big Sky, MT 59716
Katie Morrison Berkshire Hathaway - Big Sky
$6,995,000
TBD Baxter Ln, Bozeman, MT 59718
TBD Baxter Ln, Bozeman, MT 59718$6,995,000
Ranch 4 N Pass Ranch, Bozeman, MT 59715