$190,000
- Land
- 35.02 Acres
- $5,425 per Acre
TBD K57 Trail, Montrose, CO 81403
TBD K57 Trail, Montrose, CO 81403$190,000
TBD K57 Trail, Montrose, CO 81403
TBD K57 Trail, Montrose, CO 81403$779,000
17823 6353 Rd, Montrose, CO 81403
Steve Zahniser RE/MAX Alpine View
$590,000
11595 Joyful Way, Montrose, CO 81401
Terri Fletcher Norris-Phillips Real Estate, LLC
$450,000
125 Pasture Place, Montrose, CO 81403
125 Pasture Place, Montrose, CO 81403$299,000
TBD Riverside Rd, Montrose, CO 81403
TBD Riverside Rd, Montrose, CO 81403$735,000
75160 Q72 Rd, Montrose, CO 81401
Shari B. Gardner Re/Max Cimarron
$145,000
TBD Lot 2 Buckhorn Rd, Montrose, CO 81403
TBD Lot 2 Buckhorn Rd, Montrose, CO 81403$625,000
65681 Kail Ct, Montrose, CO 81401
Kendra Barten Remax Rise Up
$17,258,472
TBD Mayfly Dr, Montrose, CO 81401
TBD Mayfly Dr, Montrose, CO 81401$230,000
TBD Lot 3 Uncompahgre Rd, Montrose, CO 81403
TBD Lot 3 Uncompahgre Rd, Montrose, CO 81403$235,000
TBD Lot 2 Shavano Valley Rd, Montrose, CO 81403
TBD Lot 2 Shavano Valley Rd, Montrose, CO 81403$205,000
Lot 2 Nectar Ct, Montrose, CO 81403
Lot 2 Nectar Ct, Montrose, CO 81403$2,807,672
TBD Mayfly Dr Unit Lot 7, Montrose, CO 81401
TBD Mayfly Dr Unit Lot 7, Montrose, CO 81401$2,400,000
TBD Valley Ranch Dr, Montrose, CO 81401
TBD Valley Ranch Dr, Montrose, CO 81401$224,000
Lot 4 Nighthorse Ln, Montrose, CO 81403
Lot 4 Nighthorse Ln, Montrose, CO 81403$249,000
Tin Cup Lot 2 6300 Rd, Montrose, CO 81403
Tin Cup Lot 2 6300 Rd, Montrose, CO 81403$160,000
TDB Lot 3 5790 Rd, Montrose, CO 81403