$574,000 Sold Feb 20, 2026
3701 Hunter Ridge Rd, Moody, AL 35004
- 4 Beds
- 2.5 Baths
- 2,945 Sq Ft
- Built 2001
Last Sold Summary
- 4% Below List Price
- $195/SF
- 91 Days On Market
Current Estimated Value $584,718
Last Listing Agent Chris Hicks
3701 Hunter Ridge Rd, Moody, AL 35004