$275,000
- Land
- 14.24 Acres
- $19,312 per Acre
32 Monticello Dr, Andover, NH 03216
32 Monticello Dr, Andover, NH 03216$275,000
32 Monticello Dr, Andover, NH 03216
32 Monticello Dr, Andover, NH 03216$1,175,000
8 Wiley Hill Rd, Londonderry, NH 03053
Ben Weigler BHHS Verani Londonderry
$131,600
Map 6 Lot 15-7 Opportunity Dr, Winchester, NH 03470
Map 6 Lot 15-7 Opportunity Dr, Winchester, NH 03470$575,000
91 Hampstead Rd, Derry, NH 03038
Karen Rand BHHS Verani Londonderry
$4,500,000
Homesite 6-5 Beane Ln, Newington, NH 03801
Caroline Nadeau The Gove Group Real Estate, LLC
$589,000
128 Old Lake Shore Rd, Gilford, NH 03249
Mike Donovan Coldwell Banker Realty Gilford NH
$799,000
6 Marilyn Dr, Belmont, NH 03220
Lisa Adair BHHS Verani Belmont
$699,900
16 Towne Dr, Derry, NH 03038
Mark Manning LAER Realty Partners/Chelmsford
$1,245,000
358 Roller Coaster Rd, Laconia, NH 03246
358 Roller Coaster Rd, Laconia, NH 03246$699,000
40 Emery Ln, East Wakefield, NH 03830
Adam Dow KW Coastal and Lakes & Mountains Realty/Wolfeboro
$850,000
563 Holden Hill Rd, Langdon, NH 03602
Andrew Halbach Century 21 Highview Realty
$162,000
50 Mulhall Farm Rd, Antrim, NH 03440
50 Mulhall Farm Rd, Antrim, NH 03440$1,850,000
215 General Miller Rd, Peterborough, NH 03458
Kathy McLaughlin Four Seasons Sotheby's International Realty
$104,900
M4 L18 B13 Nh Route 4a, Wilmot, NH 03287
M4 L18 B13 Nh Route 4a, Wilmot, NH 03287$1,475,000
60 Blake Hill Rd, Ossipee, NH 03814
Kim Gero BHHS Verani Wolfeboro
$4,395,000
6 Governor Wentworth Hwy, Mirror Lake, NH 03853