$195,000
- Land
- 1.28 Acres
- $152,344 per Acre
4 Saint Martins Dr, Jackson, NH 03846
4 Saint Martins Dr, Jackson, NH 03846$195,000
4 Saint Martins Dr, Jackson, NH 03846
4 Saint Martins Dr, Jackson, NH 03846$795,000
31 Pinehill Ln Unit 1, Lincoln, NH 03251
Steve Zalla Bel Casa Realty
$580,000
31 Lake Shore Dr, Effingham, NH 03882
Adam Dow KW Coastal and Lakes & Mountains Realty/Wolfeboro
$54,500
Lot 17 Hartco Ave, Lancaster, NH 03584
Lot 17 Hartco Ave, Lancaster, NH 03584$1,395,000
3039 US Route 3 Unit Lot 1, Thornton, NH 03285
Derek Zahoruiko Coldwell Banker Realty Andover MA
$25,000
90 Loon Mountain Rd Unit 1109A, Lincoln, NH 03251
Donna Martel Loon Mountain Real Estate Co.
$589,000
435 Mooney Hill Rd, Madison, NH 03849
Deirdre Braun Coldwell Banker LIFESTYLES- Conway
$29,000
469 Hillsboro St, Berlin, NH 03570
469 Hillsboro St, Berlin, NH 03570$174,900
961 Main St, Berlin, NH 03570
Janet Nickerson A House To Home Realty
$325,000
0 Town Line Rd Unit 1 and 33 4953131, Stratford, NH 03590
0 Town Line Rd Unit 1 and 33 4953131, Stratford, NH 03590$749,900
295 Manning Hill Rd, Winchester, NH 03470
Paul Rodenhauser BHG Masiello Keene
$799,900
55 Lafayette Rd Unit 2, Thornton, NH 03285
Tom DeMatteo Owl's Nest Real Estate
$775,000
0 Merrivale Rd Unit 54, Moultonborough, NH 03254
0 Merrivale Rd Unit 54, Moultonborough, NH 03254$129,000
TBD Mcintyre Rd, Dalton, NH 03598
TBD Mcintyre Rd, Dalton, NH 03598$510,000
919 Easton Rd, Franconia, NH 03580
Vespar Duffy Badger Peabody & Smith Realty
$251,900
1 Nordic Village Ln Unit F35, Bartlett, NH 03812