$90,000
- Land
- 4.05 Acres
- $22,222 per Acre
17 Hummock Ln, Grantham, NH 03753
17 Hummock Ln, Grantham, NH 03753$90,000
17 Hummock Ln, Grantham, NH 03753
17 Hummock Ln, Grantham, NH 03753$739,000
21 Upper Ladd Hill Rd Unit B, Meredith, NH 03253
Carly Howie KW Coastal and Lakes & Mountains Realty/Meredith
$174,900
27 Martin Rd, Deering, NH 03244
Crystal Hopkins EXP Realty
$849,900
956 N Barnstead Rd, Barnstead, NH 03225
Maurice Robichaud Arris Realty
$119,000
1024 US Route 3, North Stratford, NH 03590
Kristie Champagne Raymond E. Davis Real Estate
$1,800,000
21 Cedergren Rd, New Durham, NH 03855
Adam Dow KW Coastal and Lakes & Mountains Realty/Wolfeboro
$269,900
34 Old Sandy Pond Rd, East Wakefield, NH 03830
Ellen Hayes Hayes Real Estate
$29,000
252 Chestnut Dr, Gilford, NH 03249
252 Chestnut Dr, Gilford, NH 03249$25,000
0 Checkerberry Ridge Rd Unit 142, Thornton, NH 03223
0 Checkerberry Ridge Rd Unit 142, Thornton, NH 03223$650,000
458 Town Hall Rd, Intervale, NH 03845
Bernadette Donohue Badger Peabody & Smith Realty
$775,000
16 Hillside Cir Unit 2, Lincoln, NH 03251
Steve Zalla Bel Casa Realty
$29,900
00 Esty Rd Unit 34, Westmoreland, NH 03467
00 Esty Rd Unit 34, Westmoreland, NH 03467$1,595,000
5 Old Manchester Rd, Amherst, NH 03031
Marianna Vis Four Seasons Sotheby's Int'l Realty
$770,000
2 Charlie Ln, Deerfield, NH 03037
Lisa Brochu BHHS Verani Salem
$177,500
1179 New Hampshire 25a, Orford, NH 03777
1179 New Hampshire 25a, Orford, NH 03777$225,000
464 Wadleigh Falls Rd, Newmarket, NH 03857
464 Wadleigh Falls Rd, Newmarket, NH 03857$269,000