$69,000 Lot/Land
2045 Baxter Mills Rd, Hinsdale, NY 14743
- 12.24 Acres
- $5,637 per Acre
$69,000 Lot/Land
2045 Baxter Mills Rd, Hinsdale, NY 14743
$15,000 Lot/Land
1815 W Fall Rd, Olean, NY 14760
$105,000 Lot/Land
4412 Conley Rd, Hinsdale, NY 14743
$219,900 Lot/Land
v/l Bunker Hill Rd, Cold Spring, NY 14772
$24,900 Lot/Land
0 Ford Miles Rd Unit R1606992, Hinsdale, NY 14727
$750,000 Custom Home
TBB Lot #5 42 Degrees N, Ellicottville, NY 14731
$99,900 Lot/Land
5306 Main St, Hinsdale, NY 14743
$19,900 Lot/Land
4765 Fay Hollow Rd, Great Valley, NY 14741
$19,900 Lot/Land
9334 New Albion Rd, Cattaraugus, NY 14719
$124,900 Lot/Land
0 McCann Hollow Rd, Olean, NY 14760
$299,900 Lot/Land
Vl Johnson Creek Rd Unit LotWP001, Barker, NY 14012
$99,900 Lot/Land
0 Youngs Rd, Conewango Valley, NY 14726
$49,900 Lot/Land
0 Broadway Rd Unit 26808532, Gowanda, NY 14070
$249,900 Lot/Land
6610 Thomas Corners Rd, West Valley, NY 14171
$219,900 Lot/Land
0 Bunker Hill Rd Unit LotWP001, Randolph, NY 14772
$574,900 Lot/Land
W Cooper Hill Rd, Humphrey, NY 14741
$119,000 Lot/Land
26 & 27 Creek Ridge Rd, Ellicottville, NY 14731
$54,500 Lot/Land
0 Dublin Terrace Unit B1651089, Salamanca, NY 14779
$185,000 Lot/Land
2741 Smith Hollow Rd, Olean, NY 14760
$22,000 Lot/Land
2.38 acres Rt-16, Franklinville, NY 14737
$39,900 Lot/Land
0 Gile Hollow Rd, Hinsdale, NY 14743
$85,000 Lot/Land
Lot 1 Tanglewood Development, Allegany, NY 14706
$109,900 Lot/Land
0 Holliday Ln, Franklinville, NY 14737
$270,000 Lot/Land
0 Haines Hollow Rd Unit B1670659, Great Valley, NY 14741
$37,500 Lot/Land
L28.4 Nys Rte 98, Great Valley, NY 14741