$179,250 Lot/Land
915 S Broadway, Cortez, CO 81321
- 2.39 Acres
- $75,000 per Acre
$179,250 Lot/Land
915 S Broadway, Cortez, CO 81321
$465,000 Lot/Land
113 Grand Ave, Mancos, CO 81328
$37,500 Lot/Land
0 Tbd Road N5 Unit 832456, Cortez, CO 81321
$144,500 Lot/Land
313 S Broadway, Cortez, CO 81321
$575,000 Lot/Land
29373 Colorado 184, Dolores, CO 81323
$789,000 Lot/Land
109 S Main St, Mancos, CO 81328
$696,500 Custom Home
2223 Golf Course Ln, Cortez, CO 81321
$675,000 Custom Home
11221 Road 26, Cortez, CO 81321
$510,000 Custom Home
32270 N 2 Rd, Mancos, CO 81328
$750,000 Custom Home
2308 Par Dr, Cortez, CO 81321
$945,000 Custom Home
25286 County Road 38, Dolores, CO 81323
$398,000 Custom Home
8476 Rd 30 6, Cortez, CO 81321
$615,000 Custom Home
32379 N 2 Rd, Mancos, CO 81328
$2,995,000 Lot/Land
18742 Highway 145, Dolores, CO 81323
$699,999 Lot/Land
28631 Road T 5, Dolores, CO 81323
$6,000,000 Lot/Land
0 Tbd Hwy 160 Unit 25185992, Mancos, CO 81328
$195,000 Lot/Land
18523 Road 26, Dolores, CO 81323
$5,995,000 Lot/Land
3217 County Rd 41, Mancos, CO 81328
$12,000 Lot/Land
Lot 122, 123 Tbd Nicholette Way, Cortez, CO 81321
$156,000 Lot/Land
821 S Chestnut St, Cortez, CO 81321
$450,000 Lot/Land
TBD Road H 6 Rd, Cortez, CO 81321
$229,000 Lot/Land
Tract 9 N Broadway, Cortez, CO 81321
$1,000,000 Lot/Land
18737 Highway 145, Dolores, CO 81323
$620,000 Lot/Land
Lots 3-4 G 25, Mancos, CO 81328
$85,900 Lot/Land
0 Tbd Road 22 6 Lot 5 Unit 833273, Cortez, CO 81321
$275,000 Lot/Land
TBD E Empire St, Cortez, CO 81321
$307,000 Lot/Land
Tract 11 N Broadway, Cortez, CO 81321