Est $471,848 Not Listed For Sale
136 W Stuhr Rd, Newman, CA 95360
- 3 Beds
- 2 Baths
- 1,462 Sq Ft
- Built 1962
Last Sold Summary
- 6% Above List Price
- $304/SF
- 21 Days On Market
- Last Sold Price $445,000
- Jul 26, 2024
Last Listing Agent Michael Kelly RE/MAX