$699,900 Last List Price
500 Grafton Cove, Oxford, MS 38655
- 4 Beds
- 4.5 Baths
- 2,739 Sq Ft
- Built 2016
Last Sold Summary
- $256/SF
- 20 Days On Market
Current Estimated Value $678,843
Last Listing Agent Mark Cleary Cannon Cleary McGraw
500 Grafton Cove, Oxford, MS 38655