$115,000
- Land
- 4.96 Acres
- $23,185 per Acre
0 N Hohokam Rd Unit Z 6883975, Florence, AZ 85132
0 N Hohokam Rd Unit Z 6883975, Florence, AZ 85132$115,000
0 N Hohokam Rd Unit Z 6883975, Florence, AZ 85132
0 N Hohokam Rd Unit Z 6883975, Florence, AZ 85132$319,000
7451 W Caballero Ct, Arizona City, AZ 85123
Christopher Adams Real Broker
$115,000
0000 W Curtis - Parcel ''D'' Rd, Eloy, AZ 85131
0000 W Curtis - Parcel ''D'' Rd, Eloy, AZ 85131$300,000
1050 E Hanna Rd, Eloy, AZ 85131
1050 E Hanna Rd, Eloy, AZ 85131$990,000
3356 E Gurr Ln, Coolidge, AZ 85128
Karen Deitering Realty Executives Arizona Territory
$308,000
54362 W Yellow Canyon Trail, Maricopa, AZ 85139
Emmanuel Ramirez HomeSmart
$5,145,840
0 W Storey Rd Unit 6949670, Casa Grande, AZ 85194
0 W Storey Rd Unit 6949670, Casa Grande, AZ 85194$100,000
9029 E Avenida Fiebre de Oro -- Unit 24, Gold Canyon, AZ 85118
9029 E Avenida Fiebre de Oro -- Unit 24, Gold Canyon, AZ 85118$385,000
4556 N Ironwood Dr, Apache Junction, AZ 85120
Tina Ellsworth DPR Realty LLC
$129,000
54214 W Whirly Bird Rd Unit 32, Maricopa, AZ 85139
54214 W Whirly Bird Rd Unit 32, Maricopa, AZ 85139$90,000
54321 W Century Rd Unit 1, Stanfield, AZ 85139
54321 W Century Rd Unit 1, Stanfield, AZ 85139$189,900
0 Joliet Place Unit N, Queen Creek, AZ 85142
0 Joliet Place Unit N, Queen Creek, AZ 85142$170,000
000 N Brenner Pass Rd Unit H, Queen Creek, AZ 85140
000 N Brenner Pass Rd Unit H, Queen Creek, AZ 85140$590,000
40.33 Acres On Arica Road -- Unit 6, Casa Grande, AZ 85193
40.33 Acres On Arica Road -- Unit 6, Casa Grande, AZ 85193$69,000